Resimlere.com Resim Ara  
 
 

Cansel Elçin Resimleri

Cansel Elçin Resimleri


            

Cansel Elçin Resimleri
Açıklama: İzmir - Tire doğumlu olan Cansel Elçin, 9 yaşından bu yana Fransa - Paris’te yaşamını sürdürmektedir. İlk ve orta eğitimini Paris’te, lycée Racine’de tamamladıktan sonra aile işini devam ettirmek üzere ekonomi ve sosyal bilimler okuyan sanatçı, bir süre ticaretle uğraşsa da akşam kursları ile başladığı tiyatro serüvenine, konservatuara yaşı tutmadığı için, Fransa’nın önde gelen tiyatro okullarından Ecole Florent’e yazılarak devam etti. Ecole Florent’ten sonra, New York'ta Actor’s Studiolarını kuran Lee Strasberg’in oğlu John Strasberg ile Jack Garfein'den sinema ve tiyatro dersleri aldı.

Okulu dereceyle bitirmesiyle birlikte Fransa’nın çeşitli bölgelerinde birçok temsilde sahne alarak profesyonel tiyatro yaşamına adım attı. Tiyatronun yanı sıra çeşitli reklam ve sinema filminde rol alan sanatçı, aynı zamanda senaryosunu da kendisinin yazdığı ve yönetmenliğini üstlendiği “Papillon” adlı kısa bir film çekti.

Bir temsilde kendisini izlemeye gelen Ferzan Özpetek ile tanışan Cansel Elçin, yönetmenin Haremsuare adlı filmiyle kamera arkasında cast oluşumu ve çekim konusunda deneyim kazandı. Bu paylaşım ayrıca kendisine Türkiye'nin önde gelen kadın yönetmenlerinden Tomris Giritlioğlu ile çalışma fırsatı da sundu. Tomris Giritlioğlu ile tanışmasıyla birlikte Türkiye’de oyunculuğa başladı ve Kırık Kanatlar adlı dizi ile Türkiye’de sanat hayatını sürdürmeye karar verdi.
Anahtar Kelimeler: Cansel, Elçin, Resimleri, ahmet, hatırla, sevgili
Tarih: 29.11.2007 14:01
Hitler: 6334
İndirmeler: 88
İzlenme: 0.00 (0 Oylar)
Dosya Boyutu: 53.8 KB

Bu Resimi:
Websiteniz için ufak boyut :
Forumlar için ufak boyut :
Web Siteleri İçin :
Forumlar İçin :
Direk Resim Adresi :
Önceki İmaj:
Cansel Elçin Resimleri  
 Sonraki İmaj:
Cansel Elçin Resimleri

 

  Design by 7dana.com  

RSS Feed: Cansel Elçin Resimleri (Yorumlar) - Gizlilik Sözleşmesi XML